Sub-28 - Пасивний сабвуфер
Sub-28 - пасивний сабвуфер, заснований на високоефективних двох 18-дюймових динаміках. Система служить відмінним інструментом для різних застосувань, де потрібна серйозна підтримка низького рівня, будь то фіксована інсталяція або мобільний комплект, розвиваючи максимальний звуковий тиск до 143 дБ і досягаючи 2600 Вт номінальної потужності.
Опис:
Пасивний сабвуфер
Основні особливості:
- 2600 Вт номінальна потужність
- Два 18" динаміка з 4" звуковою котушкою
- 143 дБ макс. звуковий тиск
- Ефективна конструкція - фазоінвертор
- Адаптер М20 для штанги сателліта
Читайте більше про застосування:
MAG Sub 28 у культовому залі Осло, Норвегія
MAG Sub 28 в оновленому Міському Палаці Культури в Олександрії
Серія SUBWOOFER на презентації Volvo
| Основное | |
|---|---|
| Тип | Пассивный сабвуфер |
| Акустические и электрические характеристики | |
| Частотный диапазон (-10дБ) | 30 - 220 Гц |
| Максимальное звуковое давление 1 | 143 дБ |
| Чувствительность (1Вт/1м) | 100 дБ |
| НЧ динамик | 2x18", 4" VC |
| Импеданс | 4 Ом |
| Номинальная мощность 2 | 2600 Вт |
| Подключение и механические данные | |
| Разъемы подключения | 2x NeutrikSpeakon |
| Размеры (ШxВxГ) | 530x1170x665 мм |
| Масса нетто | 78 кг |
| Масса брутто | 81 кг |
| Материалы корпуса | Фанера; износостойкая краска |
| Защита динамика | Стальная сетка с акустически прозрачной подкладкой |
1 розовый шум, отфильтрованный согласно AES 2 - 2012, коэффициент пика 9 дБ
2 на основе мощности динамика, измеренной в соответствии с AES 2 - 2012
Рекомендуемые товары и аксессуары





















