Sub-18 - Пасивний сабвуфер
Потужний пасивний сабвуфер Sub-18 рекомендується для мобільних комплектів і фіксованих інсталяцій, оскільки має високу продуктивність, невелику вагу і компактні розміри. Sub-18 має спеціально розроблений 18-дюймовий неодимовий довгохідний НЧ-динамік для розширеної низькочастотної роботи і чудової надійності.
Опис:
Пасивний сабвуфер
Основні особливості:
- 1300 Вт номінальна потужність
- 18" динамік з 4" звуковою котушкою
- 138 дБ макс. звуковий тиск
- Ефективна конструкція - фазоінвертор
- Адаптер М20 для штанги сателліта
Читайте більше про застосування:
MAG Sub 18 в спортивному барі нового формату "Champion Hall"
Відродження музичних традицій з MAG Sub 18
Серія SUBWOOFER на презентації Volvo
Концерт «Друга Ріка»: досвід роботи з серією SUBWOOFER
Шевченко HUB у Каневі — перший кіноконцертний комплекс нового покоління в Україні // MAG Audio
| Основное | |
|---|---|
| Тип | Пассивный сабвуфер |
| Акустические и электрические характеристики | |
| Частотный диапазон (-10дБ) | 33 - 300 Гц |
| Максимальное звуковое давление 1 | 138 дБ |
| Чувствительность (1Вт/1м) | 98 дБ |
| НЧ динамик | 18", 4" VC |
| Импеданс | 4 / 8 Ом |
| Номинальная мощность 2 | 1300 Вт |
| Подключение и механические данные | |
| Разъемы подключения | 2x NeutrikSpeakon |
| Размеры (ШxВxГ) | 530x640x665 мм |
| Масса нетто | 42 кг |
| Масса брутто | 45 кг |
| Установка | Адаптер M20 для установки на стойку |
| Материалы корпуса | Фанера; износостойкая краска |
| Защита динамика | Стальная сетка с акустически прозрачной подкладкой |
1 розовый шум, отфильтрованный согласно AES 2 - 2012, коэффициент пика 9 дБ
2 на основе мощности динамика, измеренной в соответствии с AES 2 - 2012


























