Sub-12 - Пасивний сабвуфер
Маючи показники значного звукового тиску і компактний корпус, Sub-12 — універсальний низькочастотний додаток для посилення широкосмугових систем. Заснований на 12-дюймовому низькочастотному динаміці власного виробництва, Sub-12 ідеально підходить для мобільної звукової системи або малогабаритної інсталяції завдяки своєму компактному розміру і малій вазі.
Опис:
Пасивний сабвуфер
Основні особливості:
- 450 Вт номінальна потужність
- 12" динамік з 3" звуковою котушкою
- 130.5 дБ макс. звуковий тиск
- Ефективна конструкція - фазоінвертор
- Адаптер М20 для штанги сателліта
Читайте більше про застосування:
Християнський соціальний центр "Відродження"
Серія SUBWOOFER у культовому залі Осло, Норвегія
Серія SUBWOOFER на презентації Volvo
Концерт «Друга Ріка»: досвід роботи з серією SUBWOOFER
| Основное | |
|---|---|
| Тип | Пассивный сабвуфер |
| Акустические и электрические характеристики | |
| Частотный диапазон (-10дБ) | 45 - 300 Гц |
| Максимальное звуковое давление 1 | 130.5 дБ |
| Чувствительность (1Вт/1м) | 95 дБ |
| НЧ динамик | 12", 3" VC |
| Импеданс | 4 / 8 Ом |
| Номинальная мощность 2 | 450 Вт |
| Подключение и механические данные | |
| Разъемы подключения | 2x NeutrikSpeakon |
| Размеры (ШxВxГ) | 400x480x494 мм |
| Масса нетто | 29 кг |
| Масса брутто | 32 кг |
| Установка | Адаптер M20 для установки на стойку |
| Материалы корпуса | Фанера; износостойкая краска |
| Защита динамика | Стальная сетка с акустически прозрачной подкладкой |
1 розовый шум, отфильтрованный согласно AES 2 - 2012, коэффициент пика 9 дБ
2 на основе мощности динамика, измеренной в соответствии с AES 2 - 2012





















